KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6354168
nr 635 4168
1900-tal, Signerad, Modell, 95 x 55
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 19 april 2010
kl 17:09:07
150 kr
500 kr
500 kr
600 kr